Tik labai nedidelė dalis žmonių gali pasigirti, jog visiškai neužkandžiauja arba užkandžiauja itin retai. Tiesa, tai dažnai pripažįstama kaip didelis pasiekimas, nes priimta manyti, jog užkandžiauti – nesveika. Greitas gyvenimo tempas, stresas darbe, įtempta dienotvarkė, nuovargis ir, žiūrėk, jau kažką kramsnoji. O dar blogiau – leidi sąžinei graužti, kad kenki savo kūnui.

Turime gerų žinių – užkandžiauti galima, tačiau reikia tai daryti tinkamai.

Svarbiausia – įsiklausykite į savo kūną. Maistas yra sukurtas tam, kad patenkintų kūno maistinių medžiagų poreikį, o alkis – signalas, kad kūnui reikalingos maistinės medžiagos. Prieš kitą kartą griebdamiesi užkandžio, dar kartą savęs paklauskite, ar jaučiate alkį? O gal tai tik nuobodulys?

Nelaikykite užkandžių sau matomoje vietoje. Labai dažnai maisto užsinori mūsų akys, bet ne skrandis. Švarus darbo stalas su stikline vandens, padės tokią pačią tvarką palaikyti ir jūsų galvoje.

Rinkitės vertingus produktus užkandžiams. Sveiki užkandžiai ne tik greitina medžiagų apykaitą bet ir sumažina alkio jausmą tarp pagrindinių valgymų. Taip pagrindinių valgymų metu suvalgysite mažiau. Užkandžiams patartina rinktis produktus, turinčius mažai cukraus bei riebalų, tačiau juose turėtų būti gausu baltymų ir skaidulinių medžiagų. Taip savo kūnui suteiksite maksimaliai naudos. Tam puikiai tinka džiovintų svirplių užkandžiai ir produktai iš jų. Užkasite ne tik labai skaniai, bet ir sveikai!

Kad nepritrūktumėte idėjų, kaip užkąsti sveikai, pristatome jums naujieną – vytintas kiaulienos dešreles praturtintas džiovintų svirplių miltais! Itin daug baltymų turinčios dešrelės pagamintos tik iš aukščiausios kokybės kiaulienos kumpio, nenaudojant jokių maisto priedų! Mėgaukitės, švarios sudėties, itin maistingomis vytintomis dešrelėmis be jokios sąžinės graužaties! Itin patogu turėti po ranka po sporto – alkį malšinsite maistingu, sveiku ir skaniu užkandžiu. 

Net 63% baltymų, ypač svarbių jūsų raumenims!

vytintos desreles